Hepsiburada.com Sipariş Verdiğim Ürünün Tedarik Edilmemesi!

Savaş G. |

20.07.2016 tarihinde sipariş vermiş olduğum ve Hepsiburada'nın kendisinin tedarik edeceği ve iki günde kargo edeceğini belirtilen ürünlerden biri tedarik edilemiyor. İşin komik tarafı bu konu ile ilgili beni ana tedarikçi firma arayıp ürünün tedarik edilemediğini söylüyor. Hepsiburada'ya mesaj bölümünden bu konu ile ilgili yazdığım sorulara cevap bile verilmiyor. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arıyorum ve onlarında bana verdiği akıllı sipariş menüsüne girin ve siparişinizi iptal edin oluyor.

Bu nasıl bir ciddiyetsizliktir geçekten anlayamıyorum. Stokta olmayan malı satıp sonrada ana tedarikçinin arayarak (galatamarine) siparişin iptal edileceğini söylemesi zaten komik bir durum. Bunun üzerine Hepsiburada'nın hiçbir şekilde problemi üzerine almayıp bir de üstüne siparişinizi iptal edin demesi daha da komik bir durum. Daha neler göreceğiz merak ediyorum doğrusu!

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş G.
  27 Temmuz
  08:55

  Hepsiburada arayıp tedarikçi firmanın ürünü
  temin edemediğini ve en az iki hafta beklemem gerektiğini söyledi. Siparişi
  iptal ettim, elinde olmayan malı sattırmaya çalışan ve sağlıklı geri dönüş
  yapmayan bu firmadan alışveriş yapılmaz. Aynı ürünü, aynı numara 1 gün termin
  süresi ile halen sitesinde satıyor!

 • 22 Temmuz
  09:52

  Sayın Savaş G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RFF-704-85575 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri