26 Aralık 2015

Hepsiburada.com Sipariş Tedarik Edilemedi.

5 Aralık tarihinde kedimiz için mama siparişi verdim, Hepsiburada.com'da satış yapan bir mağazadan. Mama geldi, baktık son kullanma tarihi geçmemiş. Bir hafta sonra içini açtığımızda mamanın bozuk olduğunu gördük. Sonra iade ettik, cevap beklemeden tekrar Hepsiburada.com'un kendisinden sipariş verdik. Kedimiz bu sırada başka başka mamalar yemek zorunda kaldı. Hepsiburada.com iadeyi gerçekleştirdi, buraya kadar her şey güzeldi, güvenimizi boşa çıkartmadılar ama yeni oluşturduğumuz siparişimizi tedarik edemediler, bulamıyorsanız niye satıyorsunuz, niye bizi bekletiyorsunuz? Başka mama önerdiler, onu da kabul ettik. 26 Aralık oldu hala mama gelmedi.

Cihan 42 Okunma

Cevaplar

  • Cihan26 Aralık 2015

    Mama şubeye geldiğini öğrenince gittim kendim aldım. Kargoyu beklesem pazartesi gelecekti. Ben genel olarak ilk hatanın giderilmesi için ekstra çaba sarf etmemenizden şikayetçiyim, bozuk çıkınca iade ettiniz, sorularıma cevap verdiniz, temin edemeyince 10 TL hediye çeki verdiniz falan, burada üzerinize düşeni yaptınız. Sonuçta 5 Aralık'tan bugüne ancak mamayı alabildim. Benim beklediğim ilk mamanın bozuk çıkmasından sonra daha fazla çaba sarf edip 1-2 günde mamayı bana getirmenizi beklerdim ama güvendim size ikinci siparişi 16 Aralık'ta verdim, siparişim 25 aralıkta elimde oldu. Çok da güvenmemek lazımmış.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Aralık 2015

    Sayın Cihan Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MAW-688-63062 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön