05 Mart 2013

Hepsiburada.com Sipariş İptalini Yapmıyor!

18.02.2013 te hepsiburada.com' dan alış-veriş yaptım. Siparişimde bulunan Efsane Kumsal Pop Art halı tedarikçinin elinde olmadığından Müşteri hizmetlerine bize ulaşın bölümünden siparişimin iptalinin yapılmasını istedim.Yanıt gelmediği gibi talebimde kapanmıştı. 20.02.2013 te bu kez müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşarak siparişimin iptal edilmesini söyledim.

Gerekli işlemlerin yapılacağını söylediler.Yanıt beklemeye başladım ve yine sitedeki müşteri hizmetleri bölümünde talebim kapanmıştı. 25.02.2013 tekrar telefon ettim ve daha önce de aradığımı sipariş iptalimin yapılmadığını belirttim.Müşteri hizmetlerinden aynı cevapları dinledim.15 gündür Siparişimin iptalini bekliyorum.

Burcu 27 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Burcu Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön