11 Temmuz 2014

Hepsiburada.com Sipariş İptalim Yapılmıyor!

7 gün içerisinde kargoya verilmesi gerekip 9 gün geçmesine rağmen kargoya verilmeyen ürünün iptali için aradığımda üretici firmanın onayı gerekiyor iptal edemeyiz dediler. Peki ya üretici firma onay vermezse ya da geciktirirse ne olacak dediğimde herhangi bir cevap veremedikleri gibi call center personelinden azar işittim.

Daha sonra üretici firmayı kendim aradım ve ancak 3 gün sonra kargoya verilebileceğini söylediler. Kargoya vermeyin ve siparişi iptal edin lütfen dediğimde tamam yetkililere aktaralım dendi. Yani demek oluyor ki ürününüzün teslimatı üretici firmanın insafına kalmış. Siparişiniz gelmez, paranızı geri alamazsınız üstüne fırça yersiniz.

Eren 1.898 Okunma

Cevaplar

  • Eren12 Temmuz 2014

    Bırakın bu işleri kendim üretici firmayı aradım da onay aldım size kalsa bir hafta daha bekleyirdiniz. Ayrıca ne hakla call centerdaki arkadaş sokak ağzıyla konuşuyor benimle?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Sayın Eren Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XTE-655-45373 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön