Hepsiburada.com Sipariş İptalim Yapılmıyor!

Eren Ö. |

7 gün içerisinde kargoya verilmesi gerekip 9 gün geçmesine rağmen kargoya verilmeyen ürünün iptali için aradığımda üretici firmanın onayı gerekiyor iptal edemeyiz dediler. Peki ya üretici firma onay vermezse ya da geciktirirse ne olacak dediğimde herhangi bir cevap veremedikleri gibi call center personelinden azar işittim.

Daha sonra üretici firmayı kendim aradım ve ancak 3 gün sonra kargoya verilebileceğini söylediler. Kargoya vermeyin ve siparişi iptal edin lütfen dediğimde tamam yetkililere aktaralım dendi. Yani demek oluyor ki ürününüzün teslimatı üretici firmanın insafına kalmış. Siparişiniz gelmez, paranızı geri alamazsınız üstüne fırça yersiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren Ö.
  12 Temmuz
  16:54

  Bırakın bu işleri kendim üretici firmayı aradım da onay aldım size kalsa bir hafta daha bekleyirdiniz. Ayrıca ne hakla call centerdaki arkadaş sokak ağzıyla konuşuyor benimle?

 • 11 Temmuz
  17:49

  Sayın Eren Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XTE-655-45373 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri