Hepsiburada.com Sipariş iptali Yapılmış!

Ertuğrul Ş. |

Saat 13:59 da siparişimin aynı gün içerisinde elimde olması için süper hızlı gönderi ile 14:00 dan önce sipariş verdim. Saat 14:26'da beni güvenlik açısından sipariş onayı için aradılar ve onay verdim babamın kredi kartından aldığım için babamın telefon numarasını istediler verdim TC'mi istediler verdim onaylanmıştır siparişiniz takip edebilirsiniz dediler teşekkür ettim kapattım.

Aradan 5 dakika geçti geçmedi bir kontrol edeyim dedim siparişi birde baktım ki siparişim kendi kendine iptal edilmiş. Sadece süper hızlı gönderileri yüzünden tercih ettiğim hepsiburada.com ekibini kınıyorum. Siparişimin bugün içerisinde elimde olmasını istiyorum.

Etiketler :

Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  12:27

  Sayın Ertuğrul Ş,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QEL-659-97700 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri