Bülent K. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler sorun çözülmüştür.

Hepsiburada.com Sipariş İptali ve Hediye Çeki Sorunu.

Bülent K. |

Siparişimde geçen Pilsan Oyun Havuz Topu 7 cm / 100 Adet ürünü temin edilmeyeceğinden dolayı iptal etmem gerektiği ile ilgili mailiniz geldi. Ürünü iptal ettim ancak kullandığım hediye çeki gereği 9.04 TL tekrar çek olarak tanımlanmıştır. Yeni bir sipariş vermek istiyorum, ancak bu hediye çekini kullanmak istediğimde en az 150 TL alışveriş yapmam gerektiği bilgisi geliyor.

Zaten bahse konu olan siparişimde ben 150 TL alışveriş yaptım, tekrar neden 150 TL alışveriş istiyor çek kullanımı için. Bunun için ya hediye çeki için limit 26 TL olmalı, çünkü sipariş iptalindeki ürünüm bu fiyattaydı. Ya da hediye çekini diğer ürünlerimde kullandığım düşünülerek kalan tutarın da hesabıma yatırın.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent K.
  08 Eylül
  22:45

  Teşekkürler sorun çözülmüştür.

 • 08 Eylül
  15:59

  Sayın Bülent K,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QOV-806-49969 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri