05 Şubat 2014

Hepsiburada.com Sipariş İptali ve Geri Ödeme

Hepsiburada.com verdiğim siparişi gönderemeyince iptal ettiler. Converse kampanyasından aldığım 2. ürüne %90 indirim kampanyası da boşuna gitmiş oldu. 2. ürüne %90 indiriminden diğer ayakkabım 4,55 lira tutuyordu ve bana bunu iade ettiler. Bana iade ettikleri çek 100 tl alt limitliymiş. Size soruyorum 100tl alt limitli olan 4,55 çeki nerede kullanabilirim acaba? Eğer amacınız müşteri memnuniyeti ise bu konuda bana sorup hareket etmeniz gerekirdi.

Ben para iademi çek vs ile istemiyorum. Ben o ayakkabıyı temin etmenizi istiyorum. Eğer temin edemeyek bir ürün ise sitenize neden koyduğunuzu merak ediyorum. Bir an evvel bu sorunun halledilmesini istiyorum.

Kemal 51 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Kemal K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GWB-626-72551 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön