22 Mart 2016

Hepsiburada.com Sipariş İptali Ürün Gönderimi.

10- 11 günde bir ürünü gönderemediler. İptal edin diyorum iptal edemiyorlar o zaman ürün nerede kargo takip no. verin diyorum onu da veremiyorlar. Kısaca bir oyalama durumu söz konusu
Ayrıca gönderilen şikayetlere de dikkat edilirse standart aynı cevap veriliyor benim şikayetime de aynı cevap gelecek biliyorum, ancak hiç değilse toplam şikayet sayısı artsın diye yazıyorum.
Bu bu siteden yaptığım son alışveriş oldu tüm çevreme de bu durumu iletiyorum. Daha da olmazsa durumu ilerletip eğer sorunum çabuk çözülmezse aynı ticari guruba ait TV aboneliğimi de iptal edip bunlardan sonsuza kadar kurtulacağım.

Orhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 25 Mart 2016

    22.03.2016 10:47:03 de gönderdiğiniz mesajda ürünüm ile ilgili tedarikçi firma ve kargo ile irtibat halinde olduğunuzu tarafıma kısa bir süre içinde dönüş sağlanacağını belirtmiştiniz. halen bir netice, sOMUT bir bilgi YOK -ürünümün durumu nedir? Kargo daysa kargo takip No.. nedir? -eğer kargo da değilse iptal talebim olmuştu niye halen iptal edilip ücret iadesi yapılmıyor? -kısa süre ölçünüz nedir 1-2 saat 1-2 gün 1-2 ay? Lütfen kısa bir sürede yani birkaç saat içinde sorularıma cevap veriniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Mart 2016

    Sayın Orhan C. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GSE-897-70857 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön