Hepsiburada.com Sipariş İptali...

Abdullah Y. |

12/02/2016 tarihinde Hepsiburada.com'un aracı olduğu "Turu*****ma" dan vermiş olduğum buzdolabı siparişimi iptal etmek istedim. "Hepsiburada.com müşteri hizmetleri" ile görüştüğümde siparişin paket aşamasında olduğundan dolayı iptali sağlanamayacağını ilettiler. Bende Hepsiburada.com'un aracı olduğu "Tur********lma" firması ile görüştüm ve siparişin kargoya verilmemesini sağladım. Bunun üzerine "Hepsiburada.com müşteri hizmetleri" ile iki kez görüştüğümde (2-3 içerisinde) aracı firma "Tu*********a" ile görüştüğümü ve siparişin kargoya verilmeyeceği durumunu aktardım. İlgileneceklerini söylediler ancak henüz işlemim yapılmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  12:45

  Sayın Abdullah Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EGE-604-43080 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri