21 Mart 2013

Hepsiburada.com Sipariş İptali!

Hepsiburada.com adresinden 25.02.2013 tarihinde sipariş ettiğim 25899182 sipariş numaralı 179,90 TL değerindeki banyo dolabı 7 iş günü içinde elime ulaştırılmadı gecikme ile ilgili tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadı.

08.03.2013 tarihinde ürün tarafıma halen gönderilmediği ve bilgilendirme yapılmadığı için ürünün iptalini firmadan talep ettim. 12 gün geçmesine rağmen tarafıma para iadesi yapılmadı ben 1. taksidi bile ödedim.Müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşmelerimde sürekli iptal talebinizi giriyoruz deniyor her seferinde ancak iptale ilişkin hiçbir işlem yapılmadı gerekli firmayla görüşülerek mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Seher 30 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Seher K. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön