Hepsiburada.com Sipariş İptal Edilmiş!

Osman K. |

09.06.2014 tarihinde indirimde gördüğüm spor çantadan 3 adet sipariş ettim. Ürünün kargoya veriliş süresinde bir hafta yazıyordu ve ürünü bir hafta geçmesine rağmen kargoya vermediler. Bir haftadan sonra siteden mesaj geldi ürünü tedarik edemedikleri için sipariş iptal edilmiş. Ürün ellerinde olmadığı halde sipariş listesine koyuyorlar ve sipariş ettiğimizde anında parayı almayı biliyorlar. Nasılsa ürün gelecek diye indirimde gördüğüm ürünleri de almadım hiçbir kampanyadan yararlanamamış oldum ve bir de dalga geçer gibi mağdur olmamdan dolayı 10 tl'lik hediye çeki hakkı tanımışlar. İnternet üzerinden alışveriş yaptığım nadir ve güvendiğim sitelerden biriydi Hepsiburada.com ama bu hareketiyle sınıfta kaldı.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  15:45

  Sayın Osman K,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XYG-639-24746 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri