Hepsiburada.com Sipariş Gecikmesi.

Ufuk D. |

Siparişim üç parçadan oluşuyor. İlk hafta bir parçası geldi şu an bir ayı geçti diğer parçalar hala gelmedi. Yüzlerce kez müşteri hizmetlerini aradım tedarikçi firma vs. gibi müşteriyi ilgilendirmeyen binlerce şey sıraladılar. Ben stokta görünen bir ürünün siparişini verdim ve sizin tedarikçi firma ile ilgili olan sorununuz beni ilgilendirmiyor. Bir ay oldu hala ürün bekliyorum. Set olan bir ürün parça parça ve bir ay içinde hala gelemiyor. Şikayet etmek istediğimde müşteri hizmetlerinden kesinlikle bilgi alamamam ayrı bir olay. Bugün tekrar arıyorum ve kargoya verildi bilgisi gelmedi. En acil şekilde tarafıma dönülmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  12:28

  Sayın Ufuk D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AHV-855-45978 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri