06 Ocak 2015

Hepsiburada.com Şipariş Ettiğim Ürünü Kargo İle Gönderemediler.

Yapmış olduğum siparişimi Yurtiçi ve Aras Kargo'nun Ankara'nın merkezindeki bir adrese getirmelerinden dolayı mağdur oldum. Konuyu incelediğimde sadece MNG kargonun adrese gönderi yapabildiğini gördüm. Ancak bu e-ticaret sitesi MNG Kargo ile çalışmadıklarını beyan ederek siparişimi teslim edememiştir. Bu nedenle yanıltıcı reklam filmleri yaptıkları gerekçesiyle de bunları şikayet edeceğim.

Alparslan 122 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Ocak 2015

    Sayın Alparslan Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UUA-153-15669 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Ocak 2015

    Sayın Alparslan Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UUA-153-15669 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön