11 Eylül 2013

Hepsiburada.com Sipariş Ettiğim Ürünü 48 Gündür Göndermedi!

26.07.2013'de sipariş ettiğim 2 adet 12 kg'lık köpek mamasından biri 29.07.2013'de teslim edildi. Diğeri için ise o tarihten beri "Tedarikçi firma tarafından kargoya verilmesi bekleniyor." ibaresi görülüyor.

3 kez mail yoluyla 3 kez de telefon ile Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine durumu aktarmama rağmen, çok klasik olarak "gerekli inceleme yapılıp size en kısa sürede bilgi verilecektir" dışında bir açıklama alamadım.

Telefonla görüşmelerimden tek öğrenebildiğim o ürünün tedarik edilemediği. Aynı marka ürünün tavuk etli olanının sitede satışta olmasından dolayı onu da kabul edeceğimi hem sözlü hem yazılı bildirmeme rağmen, 48 gündür bu durumu nasıl çözmeyi düşündükleriyle ilgili bir cevap alamadım.

Nalan 42 Okunma

Cevaplar

  • Nalan18 Eylül 2013

    Hepsiburada firmasından yukarıdaki cevaptan başka hala hiçbir geri dönüş alamadığımı belirtmek isterim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Nalan Ü, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön