07 Ocak 2015

Hepsiburada.com Sipariş Ettiğim Ürün Teslim Edilmedi.

21.12.2014 tarihinde koşu bandı siparişinde bulunduk. 27.12.2014 tarihinde siparişimiz hem yanlış hem de eksik olarak tarafımıza ulaştırıldı, hemen siteye bilgisini girdik ve 30.12.2014 tarihinde, bize gelen ürünü kargoya vererek tedarikçi firmaya geri gönderdik.

03.01.2015 tarihinde ürün 3rdparty tedarikçiye ulaştırıldı bilgisi sitede yer aldı. Tarih 07.01.2015 ve 17 gün önce vermiş olduğumuz, ödemesini gerçekleştirdiğimiz siparişimizden hala eser yokken; bunun üstüne herhangi bir bilgilendirme mesajı da alamadık. Tedarikçi firmada 4 gündür ürün değerlendirilmeye devam ediyor!

Sonuç olarak 17 gündür biz siparişini verdiğimiz ürünü bekliyoruz!

Esra 265 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ocak 2015

    Sayın Esra S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XOP-213-48369 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Esra 18 Ocak 2015

    Tedarikçi firmanın yanlış ürün göndermesi ve reaksiyon süresinin oldukça yavaş olmasından kaynaklı olarak; sorunlu, uzun bir süreç sonunda sipariş değişikliğine giderek çözüme kavuşmuş olduk, tabii bu arada 27günlük zaman kaybetmiş olduk.. Hepsiburada.com ile ilk haftalarda iletişim sorunumuz olsa da, sonradan gayet ilgili davrandılar. Ben böyle bir süreç yaşayan müşteri olarak; tedarikçi firmanın ürününü göndermeden önce hepsiburada.com tarafından mutlaka bir kontrol mekanizmasının olması gerektiğini düşünüyor ve şiddetle öneriyorum!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Ocak 2015

    Sayın Esra S. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan XOP-213-48369 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön