Hepsiburada.com Sipariş Bugün Kargoda Denmesine Rağmen Halen Verilmedi.

Deniz Ö. |

Ben Hepsiburada.com'dan dün bir bilgisayar siparişi verdim. Ürünün altında, 1 saat içerisinde sipariş verirseniz ürün bugün kargoda yazıyordu. Üstünden 1 gün daha geçmesine rağmen halen ürün kargoya dahi verilmiş değil.

Müşteri temsilcisini aradığım tamamen geçiştirildim. Eğer orada ürün bugün kargoda olacak yazıyorsa olmalı. Hepsiburada.com insanları kandırıyor. Tamamen yalan söylüyor. Bin pişmanım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  09:09

  Sayın Deniz Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SLD-383-60857 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Deniz Ö.
  09 Eylül
  17:30

  Ben Hepsiburada.com'dan dün bir bilgisayar siparişi verdim. Ürünün altında, 1 saat içerisinde sipariş verirseniz ürün bugün kargoda yazıyordu. Üstünden 1 gün daha geçmesine rağmen halen ürün kargoya dahi verilmiş değil. Müşteri temsilcisini aradığım tamamen geçiştirildim. Eğer orada ürün bugün kargoda olacak yazıyorsa olmalı. Hepsiburada.com insanları kandırıyor. Tamamen yalan söylüyor. Bir daha kesinlikle sipariş vermeyeceğim...

 • 09 Eylül
  15:49

  Sayın Deniz Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SLD-383-60857 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri