Hepsiburada.com Sim Kart Takılmamış Telefonun İadesini Kabul Etmiyor.

Hatice A. |

09.08.2016 tarihinde Vestel marka telefon siparişi verdik. İnternetten aldığımız için sadece yazan verilere göre değerlendirdik. Ancak telefon elimize geçtiğinde fark ettik ki 8 GB kamera çözünürlüğü görünmesine rağmen telefon ekranında bile resimlerin pikselleri görünüyor. Bu süreçte telefona sim kart dahi takılmadı. Telefonlara sim kart takılmadığında üstelik internetten alışverişlerde 15 günden önce iade talebinde bulunmama rağmen kargo ile geri gönderildi. Telefonu babama almıştım tek alma sebebimiz de şimdiki telefonunun kamerasının iyi çekmemesi idi. Şimdi babamın dahi kullanamadığı telefonu biz ne yapalım? İadesinin acilen değerlendirilmesi talep ederim.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  11:40

  Sayın Hatice A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MZI-527-75783 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri