09 Şubat 2015

Hepsiburada.com Şikayetimle İlgilenmedi.

Daha önce Hepsiburada.com'un online kazanç ortaklığı ile alakalı şikayetim vardı. Bu şikayetime firmadan ne bir geri dönüş oldu ne de bir açıklama. Sadece e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacağına yönelik bir uyarı yazısı aldım. Ancak tekrarlıyorum online kazanç ortaklığı mailimi artık kullanmıyorum!

Şikayetimi aynen yenileyip tekrar olarak yazıyorum ve paramı istiyorum.

Uzun süredir Hepsiburada.com online kazanç ortaklığına üyeydim ve kazandığım bir meblağ var. Bu parayı talep etmiştim ve sonrasında Hepsiburada.com sistemi kapattığını öğrendim. Ben kazandığım ve hak ettiğim 192,2 TL ödememi istiyorum! Konuyla ilgili Hepsiburada.com yetkilileri maille açıklama yapmayın mail kapalı!

Togay 997 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sayın Togay T. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan Outlook mail üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili mail üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön