13 Aralık 2013

Hepsiburada.com Şikayetçiyim Siparişim Kargoda Hala!

Hepsiburada.com'dan 94347862 numaralı siparişimde kondisyon bisikleti aldım ürün 3 gündür kargoda ve bana hala gelmedi. Benim mi kargodan gidip almam lazım bu nasıl bir sistem nasıl bir çalışma metodu. Kaç kere aradım kimse cevap vermedi.

Ürünü ben gidip alcaksam kargodan sizden neden alayım. İllaki yasal haklaramı başvurmam gerekli. Sizden tablet almıştım berbat bir yavaşlıkta geldi kullanamadım bile. Sizinle irtibata geçtim takım liderinizle konuştum ama saygısz cevaplar verdiniz ve iade hakkım dolmadan bana ürünü geri gönderdiniz.

Ayıp böyle insanlara ve bu siteye. Ben çalışıyorum ve ürünümü gidip alamam kargodan. Bu ürün iade olarak giderse sizi mahkemeye vereceğim. Kargoyla görüşün ürünümü evime getirin!

Sibel 98 Okunma

Cevaplar

  • Sibel16 Aralık 2013

    ürünüm elime geçmeden hiç bir şekilde memnun olmayacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Sibel S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön