Hepsiburada.com Şikayet Talepleri Çözümsüz Bırakılıyor.

Tayfur Ali T. |

Satın almış olduğum ürünlerin iadesinde eksik paralar ödenerek 10 gün boyunca 180 TL eksik ödedikleri paranın iadesi için uğraştırdılar ve sonuç olarak bütün ürünleri iade etmemi istediler, yoksa eksik kalan paramın ödenmeyeceği söylendi. Ürünleri iade ettik de paramız ödensin, tekrardan sipariş veririz dedik bu sefer de aynı siparişi vermemize rağmen ayın 11'inde kargoya verilmesi gereken ürünler, ayın 17'sinde halen kargoya verilmediğini öğrendik. Tüm bu sıkıntılardan sonra firma ile defalarca iletişime geçtim olmadı burada yazdım yine olmadı. Bu firmadan yapmış olduğunuz alışverişlerde yaşayacağınız mağduriyetler asla çözülmüyor asla yetkili bulamıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  12:46

  Sayın Tayfur Ali T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OXU-841-26399 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri