26 Ekim 2016

Hepsiburada.com Sıfır Ürünü Tamiri...

Hepsiburada.com üzerinden aldığım subwoofer'ı aracıma kurduğumda bozuk bass verdiğini görüp yenisi ile değişimi için verdikleri kod ile 05.10.2016'da geri gönderdim. Ürün servisine gönderilerek mümkünse tamir edileceğini, mümkün değilse iade veya değişim yapılacağı tarafıma bildirildi. Ürünün ayıplı mal olduğunu, ürünün yenisi ile değişimini talep etmeme rağmen ürün servis tarafından tamir görüp firmaya gönderilmiştir (Bilgileri paylaşılan yetkili servisten sorguladığımda öğrendim).

Hem çağrı merkezinden hem de mesaj olarak durumu belirtmeme rağmen herhangi bir gönderim yapılmadı, bilgi paylaşılmadı. Verdikleri tek cevap 20 günlük servis süresinin devam ettiğiydi. Sıfır ürün aldığımı düşünürken tamir görmüş bir ürüne sahip olacağım. Ayrıca ürün hakkında görüşlerimi yorum kurallarına uygun olarak yazmama rağmen yayınlanmadı silindi. Hepsiburada benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Anıl 21 Okunma

Cevaplar

  • Anıl31 Ekim 2016

    Firma tamir görmüş ürünü tarafıma göndermiş olmakla birlikte 45 kg 'lık hassas bir ürünü basit karton kutuya hiçbir koruma olmaksızın koyarak gönderebilecek kadar müşterisine karşı saygısız. Ürün artık bana ait olduğu, satın aldığım ve tamire göndererek herhalde kendilerine yük olduğum için ürünü bu şekilde gönderdi bana. Ürün bu karton kutuda hasar görmüş çalışamayacak vaziyette geldi. Bunu defalarca yazmama rağmen işlerine gelmediği için iade almadılar. Ürünü kendi çabalarımla tamir ederek kullanmaya başladım. Yaşadığım olayı, harcadığım parayı tecrübe olarak değerlendiriyorum. Yaşanmış bir tecrübeden okuyucular da ders çıkarabilir. Ben çevremde bu firmadan alış-verişe engel olacağım.

  • Anıl27 Ekim 2016

    Müşteri Hizmetleri Mesajlarından açılan taleplere hazır cevaplar dışında başka bir şey gelmiyor. Hepsiburada.com nasıl istiyorsa süreç o şekilde ilerliyor. Haklı olduğum halde talebimin hiçbir önemi yok. Tamir görmüş ürün kargoya verildi. Sıfır ürün parasına tamir görmüş ürüne sahip olacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Anıl C. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SAE-850-12905 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön