11 Eylül 2013

Hepsiburada.com Servisin Onarımını Tamamladığı Ürünü Göndermiyor!

14.08.2013 tarihinde arızası nedeniyle Hepsiburada.com aracılığıyla servise gönderdiğim ürün, servise 29.08.2013 tarihinde teslim edildi. Servis arızayı 05.09.2013 tarihinde gidererek onarımın tamamlandığına dair şahsıma mesaj gönderdi, ne var ki Hepsiburada.com halen ürünümü servisten alarak şahsıma göndermiyor müşteri hizmetleri de gönderdiğim mesajların kontrolünü bile yapmadan ürününüzün işlemleri bitmemiştir diyerek başından savuşturuyor.

15 gün servise verilemeyen ürün 6 gündür de servisten alınmadı daha ne zaman alınıp kargolanacağı da belirsiz. En kısa sürede ürün bedelinin iadesini talep ediyorum. Bu konu hakkında gerekli olan yasal süreci başlatacağımı bildirmek istiyorum.

Fatih 46 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 11 Eylül 2013

    Evet az önce servislede görüştüm servisin verdiği bilgi şöyle ürün 29.08.2013 tarihinde kayda alınmış 05.09.2013 tarihinde ise işlemleri tamamlanarak size kargolanmış ne varki ürünün nerede kimde olduğu meçhul konu hakkında detaylı bilgilendirme yapılmasını rica ediyorum.

  • Fatih 11 Eylül 2013

    İade ve gönderim takibine bugün itibari ile "Müşteri servise yönlendirildi" diye mesaj geldi benim servise yönlendirilecek bir durumum yok ürünü sizin aracılığınızla servise gönderdim sizin ürünü tekrar servisten alıp tarafıma gönderim yapmanız gerekmiyor mu? Daha önceki servis işlemleri hep bu şekildeydi, bugüne kadar 50.000tl civarı alışveriş yapmış bir müşteriyi bu şekilde mağdur eden bir firmaya dönüştüğünüz için sizi kınıyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Fatih B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön