27 Ekim 2016

Hepsiburada.com Servis Süresi 20 İş Gününü Geçti, Ürün İadesi Yapılmıyor!

Hepsiburada.com'dan 32 GB LG 4 satın aldım. Ürün elime hatalı ulaştı. Ürünü kolay iade süresi içerisinde geri göndermeme rağmen hiçbir şekilde kolay iadesi yapılmadı. Kolay iade özelliği tamamen yalandan ibaret. Bununla birlikte ürün servise gönderildi. 30 iş günü olmasına rağmen halen işleminiz sürüyor denilmekte ve halen daha para iadesi yapılamamakla birlikte muhatap bile bulunamamaktadır. Bir daha Hepsiburada'dan alışveriş mi asla!

Burcem 394 Okunma

Cevaplar

  • Burcem17 Kasım 2016

    10482188 sipariş numaramla Hepsiburada. Comdan telefon aldım. Telefonum kusurlu geldi para iadesi istedim. Servis tarafından para iadesi onaylandı. Fakat 15 gündür para iadesi yapılmıyor. Telefonumla çağrı merkezini aradığımda telefonlarım açılmıyor meşgule atılıyor. Açık olarak Hepsiburada.com tarafından dolandırıldım. Kendilerini tüketici hakları mahkemesine sevk ediyorum. Bakalım o zaman aynı artistliği yapabilecekler mi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Burcem A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WXH-256-62268 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön