25 Ekim 2016

Hepsiburada.com Servis Süresi 20 İş Gününü Geçti İade Almıyorlar!

Sattıkları bozuk ürünü geri almadıkları gibi servis süresi 20 iş gününü de geçti ama yinede hiç ilgilenmiyorlar. İade telebimi önemsemiyorlar. Ben zaten 2,5 aydır uğraşıyorum. 5-6 ayda hakem heyetinin sonucunu mu bekleyeceğim. Bu tür kurumlardan alışveriş yapılmamalı ben bir daha yapmayacağım. Bu kanun tanımazlara birileri ya da bazı kurumlar dur demeli.

Murat 73 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Ekim 2016

    Her zamanki otomatik cevap yine bir sonuç yok. Zaten bir olumlu cevap gelmeyeceğini tahmin ediyordum. Belki buradan biri görürde oradan alışveriş yapmaz diye yazıyorum. Benim gibi sıkıntı çekmeyin paranızla rezil olmayın!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Murat U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PTW-594-88321 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön