17 Eylül 2013

Hepsiburada.com Servis Süreci Çok Yavaş!

Nisan 2013 de hepsiburada.com dan aldığım iphone5 cihazı yaklaşık 2 ay sonra kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı.Firmaya bu konuyla ilgili başvuru yaptım ve ürünü gönderdim.Ancak ürünü geri teslim aldığımda problem hiçbir şekilde çözülmemiş telefona restore işlemi yapılıp bana geri gönderilmiş.Ürünü aldığım gün teknik servis raporuyla birlikte tekrar geri gönderdiğimde ise arıza başvuru talebiniz reddedildi yazısıyla karşılaştım.Ayrıca ürünün garanti firmasının ismini defalarca sormama rağmen yanıt alamadım.Ne yapacağımı bilmiyorum.Hepsiburada.com a güvenim gerçekten sarsıldı.

Oğuzhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan22 Eylül 2013

    Ürüne 170 lira ücret çıkarılmış onaylamadığınız için geri gönderildi deniyor benim böyle bilgiden kesinlikle haberim yok.Bu bilgiyi bana ürünü geri gönderdikten sonra veriyorlar.Ayrıca cihaz garantili ve donanımsal bi hatası olduğu halde neden 170 lira ücret talep ediliyor anlamak mümkün değil.Cihazı 3. kez gönderiyorum aldığımdan beri kullanamadım gerçekten yıldım artık hepsiburada.com dan elektronik cihaz almakla hata yaptığımı düşünüyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Oğuzhan İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön