Hepsiburada.com Servis Kullanıcı Hatası Dedi Para İstedi!

Emre Ö. |

Ürünlerin altında yazan yorumlara asla aldanmayın çoğunu kendileri yazıyor. Benim sorunum ise saat aldım siteden. Kordonu yatay olarak ikiye ayrıldı. Garanti için yolladım, kordon garanti kapsamında değil dediler. Artık neresi kullanıcı hatasıysa jiletle ayırdım sanki. Tam tamına ürünüm 50 gündür ellerinde. Servis işlemini ücretten dolayı iptal ettim, buna rağmen 50 gündür ürün elimde değil. Bugünde kargodan aradılar adres değişikliği istememe rağmen kargoyu yanlış adrese yolladılar. Ben hayatımda servis konusunda bu kadar beceriksiz bir firma daha görmedim. Şikayetlerim burayla sınırlı kalmayacak. Son alışverişimdi zaten. Çevremdeki herkesin de alışveriş yapmalarını engelleyeceğim.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  15:49

  Sayın Emre Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QCZ-173-62697 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri