24 Eylül 2013

Hepsiburada.com Servis Hizmeti!

Hepsiburada.com sitesinden Pirelli marka 4 adet yaz lastiği satın aldım. Lastikler elime 13.09.2013 tarihinde ulaşmasına rağmen fatura ve lastiklerin takılabilmesi için gerekli olan servis listesi bu tarihten beri hergün aramama rağmen bana verilmedi. Mail ve telefonla derdimi anlatma çabalarım boşa çıktı.

Servislerin telefonunu istediğimde fatura ile beraber geleceği söylenir ancak faturamda 10 gündür kesilmedi. Fatura istediğimde aynı siparişte aldığım başka ürünün faturası gönderiliyor. 10 gündür mağdurum Hepsiburada.com hiç bir çözüm yolu sunmuyor. Şikayet kayıtlarımın bazılarını merkeze bildirmiyor ve hala faturamı göndermemekte ısrarcı davranıyor.

Derya 54 Okunma

Cevaplar

  • Derya24 Eylül 2013

    Hiçbir şekilde sorunuma çözüm bulmaya çalışılmadı 11. gün ve hala servis numarası ve fatura bekliyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Derya S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön