Hepsiburada.com Saygısız Müşteri Temsilcisi ve Yerine Getirilmeyen Söz!

Nevin G. |

6 Kasım tarihinde siteden şişme yatak sipariş ettim. Siparişi oluştururken seçtiğim ürünün altında 50 dk içinde sipariş verirsem bugün kargoya verileceği yazdığından o ürünü tercih ettim. Fakat akşamına baktım ki ürünün kargoya veriliş zamanı 7 Kasım diyor. Aradım. İlk görüştüğüm temsilci erkekti ve gayet saygılı bi şekilde şikayetimi oluşturdu. Tekrardan şikayetimin durumunu öğrenmek amaçlı aradım, bir bayan ilgilendi ama inanılmaz saygısızca. Öncelikle söylediğim hiçbir şeye mantıklı cevap vermedi, söylediği şeyleri tekrar tekrar söyledi. Beni dinlemediği çok barizdi. Bunu dile getirdim ve başka temsilciyle görüşmek istiyorum deyince suratıma kapattı. Bu durum beni çok üzdü

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  11:54

  Sayın Nevin G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RHU-580-46518 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Nevin G.
  07 Kasım
  00:03

  Site tarafindan kandirilmis ve temsilci tarafindanda alaya alinmis hissediyorum.