Hepsiburada.com Sattığı Ürünün Fiyatını Yükseltti ve Göndermiyor!

Kemal D. |

2 Şubat 2016 tarihinde 722453** numaralı siparişte Banbao Çiftlik Evi 541 Parça ürünü Hepsiburada.com'dan 24.90 TL'ye sipariş verdim. Kargoya veriliş tarihi 12 şubattı lakin siparişten 2 gün sonra Hepsiburada.com ürünün fiyatını 119 TL yaptı (1 haftadan fazla süre bu fiyattan satıldı ürün), bugün ise tedarik edemiyoruz diye mail göndermişler ve siparişinizi iptal edin diyorlar.

Sana yakışmadı Hepsiburada.com! Bir ürün fiyatı için alışverişin deviyim diyen şirketin bu yaklaşımı maalesef çok üzücü ve düşündürücü hiçbir dev 50-100 için eciş-bücüş olmaz. İnsanların parasını zamanını alıp çalmaz. Ben aynı gün ürünü 50 TL'ye başka yerden alacaktım maalesef sizin yüzünüzden alamadım. Şimdi benim zamanımı ve zararımı kim karşılayacak?

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal D.
  18 Şubat
  21:11

  Şu ana kadar müşteri hizmetlerinden sadece klasik cevaplar verildi temin edilemiyor dendi
  6 Mart 2011 27866 sayılı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik' madde 9'a şu eklendi "Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması olarak kabul edilmez''
  Borçlar kanununa göre de edimini yerine getiremeyen taraf karşı tarafın zararını tazminle yükümlüdür

  Yasal olarak, başka yerde kaça satılıyorsa onun ücretini ödemekle yükümlüsünüz. Lütfen daha fazla oyşlamak yerine mağduriyetimi gideriniz.

 • 16 Şubat
  10:24

  Sayın Kemal D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DIJ-332-51840 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri