16 Şubat 2016

Hepsiburada.com Sattığı Ürünün Fiyatını Yükseltti ve Göndermiyor!

2 Şubat 2016 tarihinde 722453** numaralı siparişte Banbao Çiftlik Evi 541 Parça ürünü Hepsiburada.com'dan 24.90 TL'ye sipariş verdim. Kargoya veriliş tarihi 12 şubattı lakin siparişten 2 gün sonra Hepsiburada.com ürünün fiyatını 119 TL yaptı (1 haftadan fazla süre bu fiyattan satıldı ürün), bugün ise tedarik edemiyoruz diye mail göndermişler ve siparişinizi iptal edin diyorlar.

Sana yakışmadı Hepsiburada.com! Bir ürün fiyatı için alışverişin deviyim diyen şirketin bu yaklaşımı maalesef çok üzücü ve düşündürücü hiçbir dev 50-100 için eciş-bücüş olmaz. İnsanların parasını zamanını alıp çalmaz. Ben aynı gün ürünü 50 TL'ye başka yerden alacaktım maalesef sizin yüzünüzden alamadım. Şimdi benim zamanımı ve zararımı kim karşılayacak?

Kemal 100 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 18 Şubat 2016

    Şu ana kadar müşteri hizmetlerinden sadece klasik cevaplar verildi temin edilemiyor dendi 6 Mart 2011 27866 sayılı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik' madde 9'a şu eklendi "Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması olarak kabul edilmez'' Borçlar kanununa göre de edimini yerine getiremeyen taraf karşı tarafın zararını tazminle yükümlüdür Yasal olarak, başka yerde kaça satılıyorsa onun ücretini ödemekle yükümlüsünüz. Lütfen daha fazla oyşlamak yerine mağduriyetimi gideriniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Şubat 2016

    Sayın Kemal D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DIJ-332-51840 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön