09 Aralık 2014

Hepsiburada.com Sattığı Ürüne Servis Hizmeti Vermiyor.

Arızalanan bilgisayarımı garanti süresi içerisinde tamir edilmek üzere firmaya gönderdim. Mail yolu ve cep telefonumdan arayarak su teması olduğunu 475 TL bedel karşılığı tamir edebileceklerini söylediler. Su teması olmadığını ücret talep etmeden tamir edilmesini talep ettim. 20 gün sonra hiçbir tamir yapılmadan ''müşteriye ulaşılamadığından işlem yapılmadı'' gerekçesi ile geri geldi. Şikayetçiyim.

Zuhall 268 Okunma

Cevaplar

  • Zuhall 15 Aralık 2014

    Ben özür değil, çözüm istiyorum.

  • Zuhall 15 Aralık 2014

    Sadece özür diliyorlar. Teknik servisleri yokmuş. TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş.Firmasından hizmet alıyorlar ama hizmet değil memnuniyetsizlik alıyorlar bence. Toshiba gibi bir marka nasıl bu firmalara distribütörlük veriyor anlayabilmiş değilim. Ben özür değil çözüm istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Zuhal Ü. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan WBQ-202-54134 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön