Hepsiburada.com Sattığı Ürüne Sahip Çıkmıyor ve Her Müşteri Temsilcisi Farklı Bilgi Aktarıyor Oyalıy

Bayram A. |

Hepsiburada.com'dan S7 Edge cihaz aldım sıfır olarak bana ekran paneli hatalı olarak geldi. 16.06,2016 da Hepsiburada.com'a gönderdim onlarda servise gönderdiler ve telefon 23,07,2016 tarihinde bana geldi aynı zamanda ithalatçı olan EVO teknik servis 20 iş gününü geçmesine rağmen cumartesi gününü iş günü saymıyoruz dediler ve 19 gün diyerek gönderdiler. Pazar günü ve resmi tatiller hariç iş günü sayılır. Yeni kanun bu yönde açıp bakmıyorlar bile işlerine geldiği gibi uyguluyorlar. Ürünün bana ulaşması sürecinde teknik servisi aradım 1.cevap ürün ekran bekliyor ekran değişecek 2. cevap ürün değişim yapılacak ithal edilemezse iade yapacağız ve 3. cevap ekrana kalibrasyon yapıldı yazılım güncellendi. Bu kadar saçma sapan servis yok bir de ses kaydı yapıyoruz diyorlar. Bunları mahkemeye versem kapattırırım. Dolayı ve yalan beyandan dolayı. Ürün geldi açmışlar arka kapak yapışmamış!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram A.
  26 Temmuz
  10:08

  Sizden sıfır cihaz aldım alır almaz servise gönderdim. Çok saçma bir teknik servisiniz var ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyor ithalatçı ile sözleşme yaparken biraz araştırın yoksa kendi adınız lekelenecek. Sizden para iadesi istemedim sıfır cihaz bana sorunlu geldi değişim yapın dedim siz tuttunuz serviste tamir ettirdiniz ne oldu sonuç cihaz yarım yamalak yapıldı arka kapak açık bana geldi ekranında çizikler mevcut. Bu nasıl bir hizmet sen malını emanet et adamlar çizsin söksün sıfır alacağıma 2. el alırdım daha iyiydi eğer sıfır cihaz değişimi yapmaz iseniz yasal yollara başvuracağım ürüün resimleini çektim neresinde çizik var vs... hepsi resimlendi bakalım ne kadar süre içinde cözeceksiniz?

 • 25 Temmuz
  11:00

  Sayın Bayram A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WKD-379-47358 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri