Hepsiburada.com Satış Sonrası Hizmetler Fiyasko!

Erdal K. |

Hepsiburada.com' dan General Mobile marka telefon aldım. Telefon GPS'e bağlanmıyor. Firmaya telefon ettim. İlgilenmediler. Hepsiburada.com ise iadesi ve değişimi için uzun bir prosedür sundu önüme. Ürünü sattıktan sonra hiçbir şekilde arkasında durmuyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  11:18

  Sayın Erdal K.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan RIZ-295-27304 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Erdal K.
  25 Haziran
  08:37

  Hepsiburada dan aldığım ve GPS hatası veren General Mobile telefonumu onarım için Hepsiburada ya gönderdim. Özellikle belirttim. Cihaz GPS e bağlanmıyor diye. Bunlar bana mail attı. Mailde arızayı cihaz açılmıyor diye yazmışlar. Bende arızası GPS hatası diye üstüne basa basa belirttim. Neyse bunlar servise yönlendirmiş telefonu. Teknik servis mesaj attı. Mesajda ariza yine cihaz açılmıyor diye geçiyor. Hepsiburada arızayı o kadar söylememe rağmen yine yanlış bildirmiş. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım. Bu kadarmi isini düzgün yapmaz bu site? Güya ülkenin en büyük online alışveriş sitesi. Pehh

 • 17 Haziran
  15:13

  Sayın Erdal K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RIZ-295-27304 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri