Bilal Ö. Teşekkür Mesajı

hızlı çözümleri için teşekkür ederim

Hepsiburada.com Satış Sonrası Destek Yok!

Bilal Ö. |

Hepsiburada.com aracılığıyla 23.12.2014 tarihinde gönderdiğim Atrix'ten aradan 20 iş günü geçti ama bir haber yok. 320659455 iş emri ile Teleservice Cihaz Takibe girdiğimde 'Yedek Parça Bekleniyor' diyor. Bu yedek parça 20 gündür neden gelmiyor? Motorola çağrı merkeziyle görüşme sağladım bu cihaza artık yedek parça desteği sağlamadıklarını bildirdiler dokunmatik arızası ise herkes yaşamış ve ayıplı bir mal olduğu iddia edilmekte Motorola bu ürüne artık teknik destek vermediğini 2 yıl garanti altında olan cihazımdan faydalanamadığım için para iadesi talep ediyorum ve elimde şuan cihaz olmadığı için mağduriyetimin çok acil sonuçlandırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal Ö.
  21 Ocak
  11:35

  hızlı çözümleri için teşekkür ederim

 • Bilal Ö.
  21 Ocak
  11:33

  Şikayet sonrası sorunu hemen çözümlendirdikleri için teşekkür ederim fakat bu gibi işlemlerde çözümlerin firma içi yazışmalarda hızla çözümlendirmesi taraftarıyım hem siz uğraşmayın hem biz bu hakkımızsa yapılacaksa yapın şikayetçi olmamızı beklemeyin insanları vakitlerinden etmeyin lütfen

 • 15 Ocak
  15:41

  Sayın Bilal Ö.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan QEW-974-27266 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri