Hepsiburada.com Satın Almış Olduğum Telefon Beş Gündür Gönderilmiyor!

Ramazan B. |

Hepsiburada.com alışveriş sitesinden yurt dışında kullanmak amacıyla 5 gün önce bir telefon sipariş ettim. Ürünün en geç çarşamba günü kargoya verileceği söylendiği halde ürün hala kargoya verilmedi. Konuyla ilgili Hepsiburada'yı çarşamba günü aramama rağmen konuyla ilgili dönüş yapmadılar. Bunun akabinde 3 kez daha aradım firmayı fakat kendileri sadece şikayet kaydı oluşturmaktan başka bir şey yapamadılar. Bu denli büyük bir firmanın bu derece müşterisini önemsememesi gerçekten çok şaşırtıcı. Online alışverişlerimin bir çoğunu bu siteden yaptım ama bu sefer beni hayal kırıklığına uğrattılar. Neden konuyla ilgili dönüş yapılmıyor. Bu mağduriyetimi giderecekler mi çok merak ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan B.
  08 Mayıs
  13:19

  Problemimi cozecek hiçbir adim atilmiyor. Bugunde hepsiburadayi aradığımda halen satıcı firmadan cevap beklediklerini söylediler. Ben satıcı firmaya 4 gündür ulaşamıyorum ve halen elim kolum bağlı bir şekilde bekliyorum. Bu urunu satıcı firma gondermeyecek bu belli ama Hepsiburada bunun farkinda değil. Bir daha asla bu firmadan urun almayacagim. çözüm olarak hiçbir şey yapamayan bir firma.

 • 07 Mayıs
  14:34

  Sayın Ramazan B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QKA-641-65687 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri