Birsen V. Teşekkür Mesajı

Merhaba,Hepsi Burada.com yapmıs oldugu yanlısı duzeltip, eksik urunleri gonderdi. Tesekkurler.

Hepsiburada.com Satın Alırken Kampanya Hediyeleri Fazla Gösterildi.

Birsen V. |

17/10 da Elıdor sac bakım seti kampanyasından satın aldım. Kampanya detayında seti alınca yanında sac bakım kremi, bakım spreyi ve şampuan onarıcı bakım ve sac düzleştiricisi hediyesi olacağı bildirilmişti.

Setin içinde ise şampuan, sac kremi, bakım spreyi, sac maskesi var idi. Siparişi verdikten sonra sadece set ve düzleştirici gönderildi ve diğerleri hediye olarak sistemden silindi.İnsanları bu kadar çok hediye olacağını söyleyerek nasıl yanıltırsınız?

Etiketler :

Eksik Ürün Kampanya-Taksit Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birsen V.
  22 Kasım
  11:22

  Merhaba,Hepsi Burada.com yapmıs oldugu yanlısı duzeltip, eksik urunleri gonderdi. Tesekkurler.

 • Birsen V.
  04 Kasım
  17:15

  Merhaba,Sistem uzerinde bulunan kayıt urunun dokulmus olarak gonderilmesi idi. Benim bu sikayetimdeki konu: Eksik urun gonderip siparisi kapatmanız ve siparislerim sayfasında da eksik olan hediye urunleri silip sanki butun urunler gonderilmis gibi gostermenizdir.

 • 04 Kasım
  15:14

  Sayın Birsen V,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NFX-428-55187 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla