30 Aralık 2013

Hepsiburada.com Satın Alınandan Farklı Ürün Gönderildi!

Manyetik kondisyon bisikleti olarak sipariş ettiğim ürün mekanik kondisyon bisikleti olarak elime geçti. Müşteri hizmetleriyle görüştüm ve geri yolladım değişimi için. Gönderiş o gönderiş bir daha bilgi alamadım 5 i iş günü olmak üzere tam 9 gün geçti ne ortada değişim var ne bana bir geri dönüş bir bilgi.

Bu konuda çok kötü bir hizmet sunulduğunu belirtirim. Bir daha bir ürün alırken iki kere düşüneceğim. Defalarca aradım müşteri hizmetlerini tarafıma bilgi verilsin, ulaşılsın diye kayıt oluşturdum tek bir bilgi yok. Sinirlendim artık görüşmek istemiyorum. Paramla rezil oldum.

Atıl 38 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Ocak 2014

    Sayın Atıl Mert Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön