Hepsiburada.com Satın Alınan Ürünün Teslimatının Yapılmayışı!

Ahmet Hilmi U. |

Hepsiburada.com'dan 28.12.2015 tarihinde sabah saat 11.00 civarında Gillette ürünü satın aldım. Aynı gün kargoya verileceği ibaresi sitede taahhüt edilmesine rağmen ürünüm gayri ciddi bir yaklaşımla ertesi gün sonra kargoya verildi ve kargo firması hatası yüzünden yanlış adrese yönlendirildi. Hepsiburada.com, kargo firmasına çağrı açtırmasına ve ürün/kargo ücreti benden tahsil edilmesine rağmen ürünüm hala elime ulaşmadı. Şu aşamada ürünümün elime geçmesine dair sorunla kimse ilgilenmiyor. Hepsiburada.com'dan bu benim ilk alışverişimdi ve tahminimce son alışverişim olacak. En geç 30.12.2015 tarihinde elime geçmesi gereken ürünün artık 04.01.2016 tarihinde bile elime geçip geçmeyeceğinden şüpheliyim.

Etiketler :

Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Hilmi U.
  04 Ocak
  08:07

  Bugün 04.01.2016 ve ürün hala elime geçmedi.

 • 30 Aralık
  14:50

  Sayın Ahmet Hilmi U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAC-757-24234 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri