Hepsiburada.com Satın Aldığım Ürünü Göndermiyor.

Yunus G. |

13.11.2014 tarihinde Hepsiburada.com adresinden Technopc Masaüstü Bilgisayar + HP 1510 Yazıcı Hediye ve 21.5 5ms LED Monitör satın aldım. Ürünlerden bilgisayar ve yazıcısı 15.11.2014 tarihinde elime ulaştı fakat monitörüm gelmedi. Kargo şubesine gittiğimde kendilerine 2 parça ürün teslim verildiği ve onlarında teslim edildiğini söylediler.

Hepsiburada.com ile iletişime geçtiğimde kaydımın alındığını ve en kısa sürede iletişime geçileceğini söylemelerine rağmen hiçbir geri dönüş olmadı ve ürünüm hala gelmedi. Bugün tekrar aradığım da stokta ürün olmasına rağmen tedarik edilip 2 gün içinde gönderileceğini söylüyorlar. Neden diye sorduğumda prosedür böyle diyorlar.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus G.
  21 Kasım
  10:12

  Geri bildirim çok kötü ben sürekli maillerimi kontrol etmek zorunda değilim reklam mesajları nasıl geliyor ise bildirimleri en azından cep telefonuma mesaj atılabilirdi.

 • Yunus G.
  21 Kasım
  10:10

  Monitörüm sonunda geldi benim sıkıntım ürünümün gelip gelmemesi değil sürekli yanlış bilgi kaydı açılması ve su süreç içinde aranacağım söylendiği halde bir kişinin dahi aramayıp sorunuma çözüm üretmemesi ve gecikmeden dolayı yaşadığım kayıp. Bu nedenle hepsiburda.com u tekrar kınıyorum.

 • 18 Kasım
  15:15

  Sayın Yunus G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JJN-175-68497 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri