14 Eylül 2013

Hepsiburada.com Satın Aldığım Ürünü Göndermiyor!

23.08.2013'de Hepsiburada.com'a sipariş vermiş olduğum 4 adet üründen 1 tanesini göndermediler. Paketleme aşamasında bir yanlışlık olmuş olabilir kolinin içinde yoktu. Buraya kadar herşey normal.

Fakat 3 haftadır 3 kuruşluk şey için tam 11 defa müşteri hizmetlerini gayet sabırlı bir şekilde aramama rağmen bu konuyla alakalı hala bir gelişme yok ve hiçbir şekilde bana geri dönüş yapmıyorlar.

Artık en son çare olarak buraya yazmaya karar verdim.

Selim 58 Okunma

Cevaplar

  • Selim 16 Eylül 2013

    Sorunum hala çözülmedi ve hiçbir şekilde bana dönüş yapılmadı. Bu işin peşini bırakmayacağım. Dava açıyorum

  • Selim 16 Eylül 2013

    11 defa müşteri hizmetlerini aradım dememe rağmen 11 defa duyduğum şeyi buraya tekrar yazmışsınız. Hala konuyla alakalı gelişme yok ve bana dönüş yapmıyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Selim D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön