10 Ocak 2017

Hepsiburada.com Satın Aldığım Ürün Halen Tarafıma Teslim Edilmedi.

08.01.2017 tarihinde sipariş verdiğim ürünü aynı gün teslimat ile satın aldım. 09.01.2017 tarihinde teslim edilmesini bekliyordum ancak ürün halen teslim edilmedi. Agt Kurye ile gönderildiği bilgisini görüyorum ancak kargo detaylarında ziyaret edildi tekrar ziyaret edilecek notu düşülmüş. Bu yalan bir ifade olup, kargo adresime gelmemiştir. Ürünümün acil olarak teslim edilmesini talep ediyorum.

Hamdi 771 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Ocak 2017

    Sayın Hamdi S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LFT-386-28791 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Hamdi10 Ocak 2017

    Şimdi dağıtıcı kuryeyi aradım. Adresime hiç gelmediğini neden böyle bir not düştüğünü sordum. Kar olduğunu bu yüzden gelmediğini siparişin 2 gün sonra teslim edileceğini söyledi. Bende yaptığının yanlış olduğunu hiç olmazsa yalan ifadelerle insanları kandırmamalarını, yanıltmamaları gerektiğini bildirdim ve telefonu kapattım ancak bu kurye görüşme sonrasında kargo detayını güncelleyerek iade olarak ve kabul edilmiyor olarak güncelleme yapmış. Şiddetle şikayetçiyim.

  • Hamdi10 Ocak 2017

    Şimdi dağıtıcı kuryeyi aradım. Adresime hiç gelmediğini neden böyle bir not düştüğünü sordum. Kar olduğunu bu yüzden gelmediğini siparişin 2 gün sonra teslim edileceğini söyledi. Bende yaptığının yanlış olduğunu hiç olmazsa yalan ifadelerle insanları kandırmamalarını, yanıltmamaları gerektiğini bildirdim ve telefonu kapattım ancak bu kurye görüşme sonrasında kargo detayını güncelleyerek iade olarak ve kabul edilmiyor olarak güncelleme yapmış. Bu ne cürrettir? Şiddetle şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön