Hepsiburada.com Satın Aldığım Ürün Gönderilmiyor..

M. Onur A. |

27.03.2016 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden almış olduğum cep telefonu kredi kartımdan para çekilmesi ve taraflar arasında sözleşme oluşmasına rağmen önce telefonun stokta olmadığını daha sonra da bana mesaj yoluyla cep telefonunu gönderemeyeceklerini onun yerine siparişi iptal edip para iadesi almam gerektiğini belirttiler.

Bir de 10 TL hediye çeki gönderdiler. Ancak arada bir satış sözleşmesi var. Ben satın almış olduğum cep telefonunu istiyorum. Sözleşme metnini, sipariş sayfamı ve kredi kartımdan çekilen paranın dekontunu Tüketici Heyeti'ne ilettim. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M. Onur A.
  31 Mart
  08:04

  Evet arkadaşlar 50 TL hediye çeki gönderip kusura bakmayın gönderemiyoruz diye bir mesaj attılar ve dün itibari ile siparişlerim sayfasındaki satın aldığım telefonu kaldırdılar. Ama ben satın aldığım ve karşı tarafla aramda sözleşme olan bu telefonu almak istediğimi de kendilerine ilettim. Ancak sayın Hepsiburada.com hizmetleri olayı titizlikle kapattılar ya da öyle sanıyorlar. Tüketici heyetine şikayet ettim. oradan da sonuç çıkmaz ise gerekli diğer mercilere başvurumu yapacağım. Bakıp görelim buraya diğer yasal sonuçlar mahkeme vs. Sonuçlanınca yazarım.

 • M. Onur A.
  30 Mart
  13:12

  30.03.2016 tarihi 13:00 tarihli Hepsiburada mesajı paranız bankaya iade edilip 50 TL hediye çekiniz aktif edilmiştir. Bu ne saçmalıktır. Üstteki mesajda -“Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. ” diye mesaj atarak Şikayet Var şikayet etmeden önce bizimle iletişime geç deniyor. Ancak yine bu sefer 10 değil 50 TL hediye çekiyle halletmeye çalışıyorsunuz. Şikayetçiyim ve Yasal süreçte görüşürüz sayın Hepsiburada yetkilileri. Ben Telefonumu istiyorum.

 • 30 Mart
  10:37

  Sayın M. Onur A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RSZ-320-28996 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri