30 Mart 2016

Hepsiburada.com Satın Aldığım Ürün Gönderilmiyor..

27.03.2016 tarihinde Hepsiburada.com sitesinden almış olduğum cep telefonu kredi kartımdan para çekilmesi ve taraflar arasında sözleşme oluşmasına rağmen önce telefonun stokta olmadığını daha sonra da bana mesaj yoluyla cep telefonunu gönderemeyeceklerini onun yerine siparişi iptal edip para iadesi almam gerektiğini belirttiler.

Bir de 10 TL hediye çeki gönderdiler. Ancak arada bir satış sözleşmesi var. Ben satın almış olduğum cep telefonunu istiyorum. Sözleşme metnini, sipariş sayfamı ve kredi kartımdan çekilen paranın dekontunu Tüketici Heyeti'ne ilettim. Şikayetçiyim.

M. 99 Okunma

Cevaplar

  • M. 31 Mart 2016

    Evet arkadaşlar 50 TL hediye çeki gönderip kusura bakmayın gönderemiyoruz diye bir mesaj attılar ve dün itibari ile siparişlerim sayfasındaki satın aldığım telefonu kaldırdılar. Ama ben satın aldığım ve karşı tarafla aramda sözleşme olan bu telefonu almak istediğimi de kendilerine ilettim. Ancak sayın Hepsiburada.com hizmetleri olayı titizlikle kapattılar ya da öyle sanıyorlar. Tüketici heyetine şikayet ettim. oradan da sonuç çıkmaz ise gerekli diğer mercilere başvurumu yapacağım. Bakıp görelim buraya diğer yasal sonuçlar mahkeme vs. Sonuçlanınca yazarım.

  • M. 30 Mart 2016

    30.03.2016 tarihi 13:00 tarihli Hepsiburada mesajı paranız bankaya iade edilip 50 TL hediye çekiniz aktif edilmiştir. Bu ne saçmalıktır. Üstteki mesajda -“Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. ” diye mesaj atarak Şikayet Var şikayet etmeden önce bizimle iletişime geç deniyor. Ancak yine bu sefer 10 değil 50 TL hediye çekiyle halletmeye çalışıyorsunuz. Şikayetçiyim ve Yasal süreçte görüşürüz sayın Hepsiburada yetkilileri. Ben Telefonumu istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mart 2016

    Sayın M. Onur A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RSZ-320-28996 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön