31 Ekim 2016

Hepsiburada.com Satın Aldığım Ürün Gelmedi Cevapta Verilmiyor!

16.10.2016 tarihinde 3 adet mobilya aldım. Satın aldığım ürünlerden 2 adedi 2 gün sonra geldi fakat asıl önemli olan parça garldrop gelmedi. 24.10.2016 da kargoya verileceği yazıyor fakat 5 gündür ne yazışmalarıma ne de aramalarıma cevap bulamıyorum. Kargoya eksik gönderilmiş bekletiliyormuş. Günlerdir çözüm yok cevap yok sorun çok. Ne gönderilmiş eksik olan ne ya da ne zaman tamamlayıp gönderileceği belli değil. Paramızla rezil olmak böyle bir şey. Kargoya ne verdiklerini bile tam olarak bilmeyen üretici firma ve çözüm konusunda üstüne düşeni yapmayan sorumsuz satıcı firma arasında kaldım. Paramın karşılığında satın aldığım ürünü tam olarak ve acilen istiyorum. Tenezzül edip cevap için dönen yok bari iş ahlaki olsun bir daha aramadan gönderilsin.

Elif 155 Okunma

Cevaplar

  • Elif31 Ekim 2016

    Kargo bugün geldi annem teslim almış ben evde olsaydım hiç almazdım. Koliler ıslak ve hasarlı darbe almış her yerinden. Fotografladik her yerini. İçindeki ürünler rezil durumda. 3 kat yukarı taşıyıp açtık açtığımız gibi geri kapatıp iade işlemi yaptık. Umarım para iade süreci gönderim süreci gibi olmaz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Elif T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XEL-673-71027 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön