03 Ekim 2016

Hepsiburada.com Satın Aldığım Ürün 1 Aydır Tedarik Sürecinde!

06.09.2016 saat 22:00'da satın aldığım Schneider Sedna Dimmer bugün 02.10.2016 olmasına rağmen hâlâ tedarik sürecinde diye gözüküyor. Müşteri hizmetleri bu konu hakkında "Ürününüz tedarik ve kargolama durumu hakkında gerekli kontrolleri sağlayarak kısa süre içinde tarafınıza detaylı bilgi vereceğiz. " diyor. 1 aydır parasını ödediğim ürünü bekliyorum onlar özür dilemek için 10 ₺ değerinde hediye çeki verip bekleyin diyor. Bu beklemenin ucu bucağı gözükmüyor. Senelerdir Hepsiburada.com'dan alışveriş yapıyorum ama bu gidişle bu son alışverişim olacak gibi gözüküyor.

Hüsnü 62 Okunma

Cevaplar

  • Hüsnü 06 Ekim 2016

    İletişim kurmam istenilen HOJ-912-75239 no.....'lu kayıt sorunum çözülmeden Hepsiburada.com tarafından kapatılmıştır! Sizin amacınız nedir! ?!

  • Hüsnü 06 Ekim 2016

    Yaptık, konuyla ilgili her türlü bilgi ve talebimizi ilettik. Yeni tedarik tarihi 05.10.2016 olarak verildi. Şu an 6 ekimdeyiz ama hâlâ sonuç aynı, tedarik edilmesini bekliyoruz. Bu dakikadan itibaren paramın iadesini ve Hepsiburada.com hesabımın kapatılmasını istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Ekim 2016

    Sayın Hüsnü D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HOJ-912-75239 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön