Hepsiburada.com Satılan Ürün Sonrası Hizmet Sıfır.

Sedat A. |

Firmadan dark evopad marka tablet aldım 1 ay sonra arızalandı. Tamire gönderilmesi için Hepsiburada. com' u aradım ancak teknik servise sizin göndermeniz gerekiyor dendi. Tableti teknik servise (akortek) kendi imkanlarımla gönderdim firma teslim aldıktan sonra her gün mail yoluyla durum sordum "tabletiniz işlem aşamasında " demekten başka bir şey söylemediler.

20. gün tablet arızası kullanıcı hatası olduğundan 25 tl yatırılması gerekir dendi. Bugün 30 gün oldu yasal süre doldu firmadan yeni ürün istiyorum ses yok. Hepsiburada.com' u arıyorum yasal işlemlerinizi başlatın diyor. Ürünü satarken Hepsiburada.com adıyla alıyoruz neden firmayla beni muhatap ediyorsun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Garanti İşlemleri Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat A.
  10 Nisan
  16:13

  2 gündür bir gelişme yok yetkili servisle cebelleşiyorum

 • 09 Nisan
  15:37

  Sayın Sedat A,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZZG-365-68949 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri