Feridun Ö. Teşekkür Mesajı

Sorunla ilgili tarafıma çok hızlı ulaşıldı. Ürünün yeni fiyatı hariç, hediye puan ve kargo ücreti geri iade edildi. Teşekkür ederim.

Hepsiburada.com Satıcı Ve Benİ Mağdur Etti!

Feridun Ö. |

Axess kampanyası nedeniyle 1000 TL üzerinde alışveriş yaptım. 2 adet almış olduğum ütü, 1 adet olarak teslim edildi. Müşteri hizmetlerini arayarak eksik gönderi olduğunu bildirdim. Ardından fatura üzerindeki numaradan satıcıya ulaşıp ona da bilgi verdim, bir hata yaptıklarını, eksik ürünü tarafıma ulaştıracağını söyledi.

Hesabımı kontrol ettiğimde, ütünün 1 tanesi için iade talebi girildiğini fark ettim. Müşteri hizmetlerini arayarak iade talep etmediğimi, eksik ürünü talep ettiğimi bildirmek istedim, sistemde güncelleme olduğu söylenerek işlem yapılamadı.

Pazartesi günü satıcının ayrıca gönderdiği 2. ütü elime ulaştı. Müşteri hizmetlerini arayarak, eksik ürünün tarafıma ulaştığını bildirdim. Buna rağmen 50 TL eksik (kazanılan hediye) şekilde ücret iadesi yapıldı.

İade edilen ücretin tarafımdan geri tahsil edilerek, satıcı ve benim mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feridun Ö.
  20 Haziran
  12:20

  Sorunla ilgili tarafıma çok hızlı ulaşıldı. Ürünün yeni fiyatı hariç, hediye puan ve kargo ücreti geri iade edildi. Teşekkür ederim.

 • Feridun Ö.
  16 Haziran
  15:03

  Hızlı bir şekilde telefonla tarafıma ulaşıldı. Satıcıya parasının ulaşabilmesi için yeniden sipariş verdim ve sipariş "Teslim Edildi" durumuna getirildi. Hesabıma da 50 TL'lik hediye çeki tanımlandı. Süreç gerçekten hızlı ve sorunsuz ilerledi.

  Sadece formaliteden sipariş vermiş olduğum halde, 5 TL kargo parası ödemek durumunda kaldım, bir de ütü aldığım günden bu yana 5 TL zamlanmış. Bu aradaki 10 TL'de hediye çeki olarak hesabıma tanımlanırsa, süreç oldukça olumlu biçimde sona ermiş olacak.

 • 16 Haziran
  11:03

  Sayın Feridun Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAP-680-51122 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri