Hepsiburada.com Satıcı Tarafından Hakarete Maruz Kaldım!

Sedat C. |

Hepsiburada.com 638736** siparişim ile satıcı T*****lu Ticaret ile görüşmemde tarafıma küfür ve hakaret edilerek telefon yüzüme kapatılmış, telefonum engellenmiştir. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat C.
  31 Mayıs
  17:23

  Hepsiburada hiçbir şikayetime cevap veremiyor, size bilidirim yapacağız deyip şikayetlerimi kapatıyorlar. Yalan söylüyor, kıvırıyor. Satıcı ile Kargo şirketi arasında beni pinpon topu gibi oyalıyor. Kendilerine Kargonun yanlış adrese gittiğini ikaz etmeme rağmen ne satıcı ne Hepsiburada kargoya Talimat vermedi. Kargo bekleme süresi 3 gün dolunca Kargo otomatik geri gitti. Utanmadan Biz Kargoyu geri aldık bugün diyorlar! Özür dilemek te yok.

 • 31 Mayıs
  16:48

  Sayın Sedat C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YRC-935-52166 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri