Hepsiburada.com Şarj Cihazı Çalışmayan Tableti Kullanmış ve Zarar Vermişim!

Harun Ş. |

Belirtilen No. ile tablet aldım. Ürünün şarj cihazı aldığımda çalışmıyordu. Üzerinde ne şarj var ise çalıştırdım ve ürünün performansını beğenmedim. Sıfır ürünün şarj cihazı da çalışmıyordu. Ürünü iade ettim. 2 gün sonra satıcı firmadan gereksiz bir kişi bana fırçalar tarzda ürünü neden göndermediniz kullanımı göndereceksiniz diye size yakışmayan kaba bir üslupla müşterinizi fırçalamaya kalkıyor.

Sizin kurumsal hizmetinize yakışıyor mu? İade ettiğimde bana gelen cevap ürünü kullanmışım zarar vermişim bu şekilde iade alınamıyormuş. Ürünün şarj cihazı çalışmıyorken bek kaç saat çalıştırabilir ve zarar verebilirim, bana izah edebilir misiniz? ve bu üründe satılamaz durumu oluşturan durum nedir, bana açıklar mısınız? Yıllardır sizden alışveriş yaparım ama bu saatten sonra çok zor. Sorunuma acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun Ş.
  30 Haziran
  15:13

  sizi tüketici mahkemesine vereceğim yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım

 • Harun Ş.
  30 Haziran
  15:12

  Sorunum hala çözülmedi ve hala ürünün kusurunu kabul edip iade almak yerine satıcı firmayı korumayı tercih ediyorlar... Ama müşterisini kaybetmeyi göze alıyorlar yazıklar olsun sana Hepsiburada

 • Harun Ş.
  26 Haziran
  18:15

  Sorunum hala cozulmedi

 • 23 Haziran
  18:54

  Sayın Harun Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TMV-847-70538 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri