Hepsiburada.com Samsung Wireless Charger Orijinal Değil!

Mehmet Nevzat U. |

Yıllardır Hepsiburada.com'dan alış veriş yapıyorum ilk defa başıma böyle bir şey geliyor. Samsung Türkiye Garantili diye satılan ürün, yerine sahte bir ürün geldi. Bu ürünün iki çeşidi var biri fast charge biri normal olan. Piyasada fast charge yazan ürünlerin hepsi sahte. Bunu bildiğim için Hepsiburada'ya güvendiğim için fast charge olmayan yavaş modelin siparişini verdim ve gelen ürün fast charge olanı. Üstelik fast charge olan bu alet fast charge özelliğine sahip değil.

Telefonu kablosuz ama yavaş bir şekilde şarj ediyor. Fatura ise bam başka bir yanıltıcılık örneği. Açıklama kısmında tanımsız yazıyor. Adamlar sattıkları ürünün ne olduğunu bile faturaya yazmıyorlar. Hepsiburada'yı bu yanıltıcılığaa alet ediyorlar ve son olarak ürünü ev adresime sipariş vermeme rağmen kargo iş yerime geldi. Bundan daha kötü bir alışveriş tecrübesi olabilir mi?

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  12:12

  Sayın Mehmet Nevzat U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PUG-185-31018 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri