Hepsiburada.com Samsung Tablet!

Bülent G. |

01.08.2016 tarihinde Samsung TAB s2 satın aldım. Tablet elime geçtiğinde dokunmatik ekranı çalışmıyordu. Tableti Hepsiburada' ya geri gönderdim. Servis formu istediler benden bende servise verdim ve program güncellemesi yaptılar ve tablet düzeldi sandım , fakat tablette hala ara sıra tutukluklar oluyor ve ben bu durumdan rahatsızım. Hiç memnun kalmadım bu tabletten.

Hepsiburada kolay iade diye bir buton var ama inanın bana ürünü hiçbir şekilde geri kabul etmiyorlar. Tablet belki 5 kez gitti geldi. İnternetten alınan ürünlerin iade hakkı olmasına rağmen ürünün geri kabul edilmemesi anlaşılır gibi değil. Sıfır bir cihaz kaç kere servise gidecek bakıp göreceğiz. Ben***'tan ürünü satın aldım bu arada ve kurulumunu yapıp bana teslim ettiler ve hiç problemsiz çalışıyor ürün.

Etiketler :

Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  09:25

  Sayın Bülent G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PUU-588-47953 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri