Hepsiburada.com Samsung Galaxy j7 Kırılmaz Cam Ekran Kırık Geldi!

Ahmet B. |

Sipariş Tarihi: 27.03.2016
Fatura Düzenleme Tarihi: 28.03.2016
Gönderim Tarihi: 28.03.2016
Gönderim Zamanı: 09:10:27

Yukarıdaki bilgilerle söz konusu site üzerinden sipariş verdiğim ekran korucu kırık çıktı. Kargo şirketinin siparişimi eve teslim etmemesinden dolayı gidip şubeden kendim aldım ve eve gelip açtım. Paketi açtığımda ekran koruyucunun kırık olduğunu fark ettim. Durumla ilgili Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmesinde benden kargo şirketinden hasar tespit belgesi almamı istediler. Ama kargoyu evde açtığım için kargo şirketi de doğal olarak böyle bir belge vermek istemedi.

Çok güvendiğim bir marka olan Hepsiburada.com sitesinden böyle küçük bir üründe bile bu kadar basit bir hata beklemezdim. Gönderilen ürünün taşıma sırasında kırılmasına imkan yok. Akıllı telefon ekran korucu camlarının ne şekilde bir paket içerisinde olduğu herkesin malumudur.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  10:38

  Sayın Ahmet B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YTD-899-19180 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri